Na wstępie zaznaczam, że tekst ten nie jest poradą inwestycyjną. Wszystkie informacje w nim zawarte są to moje subiektywne przemyślenia na temat rynku kryptowalut.

Jeśli przeczytałeś już Część 1 tego kompendium, zapewne masz znacznie większy ogląd na ten rynek.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zrób to koniecznie przed przeczytaniem tego e-booka! 

Tutaj znajdziesz link do Części 1: https://learncryptocenter.com/knowhow/.

Niemniej jednak, aby na kryptowalutach osiągać naprawdę dobre wyniki, najpierw musisz całkowicie wyzbyć się strachu i paniki.

Część 2 kompendium przekaże Ci wiedzę, dzięki której w kryzysowych sytuacjach (kiedy wszyscy się boją), Ty będziesz dokonywał swoich najlepszych inwestycji.

Niezależnie od tego co powie Elon Musk.

Jeśli skakałbyś pierwszy raz w życiu ze spadochronem, wraz ze swoimi pięcioma znajomymi, to uwierz, że jedyną spokojną osobą w tym towarzystwie byłby Wasz instruktor.

Dlaczego?

Ponieważ instruktor ma wiedzę jak skakać ze spadochronem.

Wiedza to klucz do uniknięcia paniki w sytuacjach, kiedy panikują wszyscy.

E-book ten zapewni Ci wystarczającą wiedzę, aby w czasie ogromnych korekt o 50%, nie tylko nie sprzedawać swoich kryptowalut, lecz aby dokupywać ich jeszcze więcej!

W dodatku nadal będziesz spał przy tym wszystkim spokojnie.

Spis treści Części 2

 

Kolejny E-book

Jest już także gotowa Część 3 tego Kompendium!

Część 3 sprawi, że zrozumiesz, jak działają projekty oparte o blockchain i dlaczego właściwie każdy mówi, że to przyszłość.

Nauczysz się wykorzystywać zdecentralizowane aplikacje na własną korzyść tak, aby zarabiać na nich pasywnie, nawet 20% w skali roku!

Zgadza się, w normalnym świecie jest to niemożliwe. Jednak w normalnym świecie korzystamy z pośredników jak banki lub brokerzy, którzy zabierają lwią część naszych zysków.

DEFI – czyli zdecentralizowane finanse pozwalają na pasywne lokowanie środków bez żadnych pośredników. Nie musimy płacić za utrzymanie ogromnych wieżowców, tysięcy pracowników lub pokrywać kosztów marketingu. Dzięki DEFI cały zysk wędruje bezpośrednio do nas.

Rozwiązania te sprawią, że Twoje stablecoiny będą zarabiać nie tylko w momencie kiedy czekają na kolejną korektę, lecz także w czasie bessy!

Spis treści Części 3

 

Dostęp do E-booka

Pierwsza część tego kompendium była darmowa. Starałem się zamieścić tam ogrom wiedzy, która już sama w sobie pozwoli na rozpoczęcie inwestycji na rynku kryptowalut.

Niemniej jednak zdecydowałem, iż kolejne dwie części tego kompendium będą płatne, ponieważ ich przygotowanie zajęło mi kilkukrotnie więcej czasu, niż w przypadku części 1.

E-book ten jest dostępny w cenie 69.99 zł (z 5% VAT).

Taniej w pakiecie

Jest także możliwość wykupienia pakietu składającego się z Części 2 oraz Części 3 w promocyjnej cenie 99.99 zł (z 5% VAT) zamiast 139.98 zł (z 5% VAT) gdybyś kupował e-booki pojedynczo.

Płatność

Jeśli nie posiadasz konta w polskim banku, po przejściu do płatności i wybraniu zakładki „Inne”, możesz dokonać płatności przy użyciu PayPala.

Bitcoin Kompendium wiedzy - Część 3Bitcoin – Kompendium wiedzy – Część 3
Bitcoin - Kompendium Wiedzy - Część 1

Leave A Comment

Related Posts