Na wstępie zaznaczam, że tekst ten nie jest poradą inwestycyjną. Wszystkie informacje w nim zawarte są to moje subiektywne przemyślenia na temat rynku kryptowalut.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze Części 1 oraz Części 2 tego Kompendium, zachęcam Cię, aby zrobić to w pierwszej kolejności.

Wiesz już jak rozróżniać korektę od końca hossy. Wiesz także jak wykrywać manipulacje na rynku poprzez obserwację zachowań dużych graczy i górników.

Część 3 sprawi, że zrozumiesz, jak działają projekty oparte o blockchain i dlaczego właściwie każdy mówi, że to przyszłość.

Nauczysz się wykorzystywać zdecentralizowane aplikacje na własną korzyść tak, aby zarabiać na nich pasywnie, nawet 20% w skali roku!

Zgadza się, w normalnym świecie jest to niemożliwe. Jednak w normalnym świecie korzystamy z pośredników jak banki lub brokerzy, którzy zabierają lwią część naszych zysków.

DEFI – czyli zdecentralizowane finanse pozwalają na pasywne lokowanie środków bez żadnych pośredników. Nie musimy płacić za utrzymanie ogromnych wieżowców, tysięcy pracowników lub pokrywać kosztów marketingu. Dzięki DEFI cały zysk wędruje bezpośrednio do nas.

Rozwiązania te sprawią, że Twoje stablecoiny będą zarabiać nie tylko w momencie kiedy czekają na kolejną korektę, lecz także w czasie bessy!

Z tego e-booka dowiesz się jak z tych rozwiązań korzystać!

Spis treści

 

Dostęp do E-booka

E-book ten jest dostępny w cenie 69.99 zł (z 5% VAT).

Taniej w pakiecie

Jest także możliwość wykupienia pakietu składającego się z Części 2 oraz Części 3 w promocyjnej cenie 99.99 zł (z 5% VAT) zamiast 139.98 zł (z 5% VAT) gdybyś kupował e-booki pojedynczo.

Płatność

Jeśli nie posiadasz konta w polskim banku, po przejściu do płatności i wybraniu zakładki „Inne”, możesz dokonać płatności przy użyciu PayPala.

Bitcoin - Kompendium wiedzy - Część 2

Leave A Comment

Related Posts